אודות

משרד עורכי הדין אסף גרינבוים ושות'
הינו משרד בוטיק בעל ידע וניסיון רב בתחום דיני נזיקין והביטוח על כל רבדיו. משרדנו הוקם לכבודכם, נפגעי גוף או רכוש, אשר סירבו לפצותכם על נזקיכם.

אם לכם או למי מיקירכם נגרם נזק גוף או רכוש והגורם לנזק אינו מוכן לפצותכם, או חברת הביטוח דחתה את דרישתכם לקבלת תגמולי ביטוח, אתם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ, דיסקרטי ולא מחייב.

אנו נעמוד לצידכם בדרך לקבלת המקסימום – זה ה DNA שלנו.
מייסד המשרד, עו"ד אסף גרינבוים, נשוי למורן, אב לרומי ובן.
ייצג את מרבית תאגידי הביטוח מהגדולים במשק, למעלה מעשור, בכל הערכאות, ותוך כך התמקצע בליטיגציה מורכבת בתיקי ביטוח ונזיקין.

במהלך שנותיו כמייצג מבוטחי תאגידי ביטוח, כיהן עו"ד אסף גרינבוים כשותף ומנהל סניף תל אביב, בפירמת עורכי הדין גבריאל ראובינוף.

מטפלים במקרים הקשים

במסגרת עבודתו, ייצג עו"ד אסף גרינבוים את מבוטחי תאגידי הביטוח, באלפי תביעות מורכבות בתחום נזקי גוף ורכוש, תאונות דרכים, אבדן כשר עבודה, סיעוד, חבות מעבידים, תאונות אישיות, ביטוח חיים, ואחריות מקצועית של מהנדסים, רופאים, עורכי דין וסוכני ביטוח.

אנו נעמוד לצידכם בדרך לקבלת המקסימום זה ה-DNA שלנו.

01

ייצוג תובעים

יש לכם קול ואנו נדאג שהוא ישמע.

לאחר כעשור של פעילות ענפה, הוקם המשרד, במטרה לאפשר לנפגעים ו\או נתבעים חסרי ביטוח לממש את זכויותיהם בחברות הביטוח ו\או מול המוסדות השונים האחראים על פיצוי במקרה של נזק גוף או רכוש.

02

ייצוג נתבעים

בד בבד, הוקמה מחלקת ייצוג נתבעים, האמונה על ייצוג מבוטחי חברות הביטוח.
בין לקוחות המחלקה, ניתן למנות את מבוטחי מגדל חברה לביטוח בע"מ, בתחום ייצוג עורכי דין המבוטחים בביטוח אחריות מקצועית וכן מבוטחים בתחום חבויות הגוף והרכוש.

כמו כן, המחלקה מייצגת באופן קבוע את תאגיד מי נתניה, רשת מכוני הולמס פלייס, פלתורס סוכנות לביטוח, מעסיקים שונים ולקוחות מהמגזר הפרטי.

03

ליווי בזירה המשפטית

משרדנו ילווה אתכם החל משלב איסוף הראיות, היוועצות במומחים הרלוונטיים, דרך משא ומתן ענייני ולוחמני, וכלה בייצוג בבית המשפט, על ערכאותיו השונות, תוך שימוש בידע הרב ובניסיון שנצבר בידינו במהלך עשור שבו ייצגנו את מבוטחי תאגידי הביטוח.

אנו רואים ביחס האישי ללקוח כערך עליון ובשל כך עו"ד גרינבוים אסף מטפל באופן אישי ויסודי בכל אחד מלקוחות המשרד.
כל זאת, תוך שקיפות מלאה לאורך כל ההליך המשפטי, ייעוץ שוטף לכל שאלותיכם ואנושיות המאפיינת אנשים שבחרו לעזור לאנשים.

כך מבטיח המשרד את הייצוג והייעוץ המשפטי ברמה הגבוהה ביותר, הן בהתנהלות השוטפת מול חברות הביטוח או הגורם האחראי לנזקיכם והן בתוך אולם בית המשפט.

המשרד פועל בשיתוף פעולה הדוק עם מומחים רבים בתחומים שונים, ובכלל זה, בתחומי הרפואה, הנדסה, שמאות, מיסוי, ביטוח, אקטואריה ועוד, לצורך בניית התיק בצורה המיטבית תוך שאיפה תמידית למקסם את הפיצוי עבורכם.

מובילים בחדשנות טכנולוגית

גם ברמה הטכנולוגית שואף משרדנו לתת את השירות הטוב ביותר ולשם כך פועלת במשרדנו תוכנת ניהול משרד משוכללת, אליה נסרקים כל המסמכים של הלקוח והם נשמרים בשרת המשרד. כך אנו יכולים להיכנס לתיק שלכם מכל מקום בו אנו נמצאים ולתת לכם מענה מהיר לכל שאלה הקשורה, גם מחוץ לשעות הפעילות של המשרד. אנו מאמינים ששילוב של ידע מקצועי, נחישות בהתמודדות מול אתגרים וחשיבה יצירתית, הוא המתכון לפיצוח מחלוקות משפטיות ואנו מזמינים אתכם לנסות את שירותינו.

יחס אישי הוא מהמעלה הראשונה

פגישת הייעוץ במשרדנו אינה כרוכה בתשלום ושכר טרחתנו משולם על פי רוב בסוף ההליך, מתוך כספי הפיצויים. משרדנו ממוקם במתחם BBC בבני ברק, השוכן סמוך לצירי תחבורה ראשיים, בסמוך לקניון איילון ותחנת הרכבת ארלוזורוב. אנו מזמינים אתכם לכוס קפה ופגישת היכרות בה נלמד את בקשתכם ונשמח לסייע במימוש זכויותיכם.